DREVENÁ KAZETA S VAŠIM LOGOM A V NEJ LIMITOVANÁ EDÍCIA ŠKÓTSKEJ WHISKY

5

Ponúkame Vám limitovanú výrobu jedinečných drevených kaziet s Vašim logom a etiketou s Vašim vlatným textom s venovaním alebo prianím pre Vašich zamestnancov či klientov. Na výber sú tri druhy single malt whisky rôznych chutí ktoré reprezentujú konkrétny škótsky región.

SPEYSIDE SINGLE MALT WHISKY 55,00 eur


Whisky, ktorá chuťovo reprezentuje región Speyside. Pochádzajú odtiaľ najmä veľmi jemné, lahodné hladké chute. Whisky zo Speyside majú často aj zľahka ovocnú príchuť, ktorú väčšinou získavajú zo sudov, v ktorých predtým dozrievalo španielske Sherry.
HIGHLANDS SINGLE MALT WHISKY 55,00 eur


Región Highland sa prezentuje trochu ťažšou a komplexnejšou whisky. Často sa používajú sudy po iných alkoholoch ako Sherry, Madeira alebo rôzne francúzske dezertné vína. Dodávajú whisky ovocnejšiu príchuť a výnimkou nieje ani zľahka zaúdený jačmeň.
ISLAY SINGLE MALT 59,00 eur


Legendárny ostrov Islay je domovom páleníc, ktoré produkujú whisky so silnejšie zadymenou až medicínskou príchuťou. Rašelinová, zemitá a často dokonca jódovitá príchuť je niečo,čo v žiadnom inom ušľachtilom alkohole nenájdete a aj preto je tento typ whisky tak vyhľadávaný po celom svete.
LAUDERS BLENDED WHISKY 29,00 eur


Legendárny ostrov Islay je domovom páleníc, ktoré produkujú whisky so silnejšie zadymenou až medicínskou príchuťou. Rašelinová, zemitá a často dokonca jódovitá príchuť je niečo čo v žiadnom inom ušľachtilom alkohole nenájdete a aj preto je tento typ whisky tak vyhľadávaný po celom svete.


 

Kontakt

REZERVÁCIE:

+421 917145232


Bar and Restaurant | 0917145232
info@whiskybar44.sk


Distribution and sales | Tomáš Bilic
0911051017
distribution@whiskybar44.sk


Otváracie hodiny

BAR:

Pondelok - Piatok 16:00 - 24:00
Sobota 18:00 - 24:00
Nedeľa - zatvorené

Newsletter

Buďte v obraze a nechajte si posielať newsletter o všetkých novinkách, akciách a nových článkoch z nášho blogu.

Samozrejme sa môžete kedykoľvek z odberu odhlásiť.