D

ovoľte nám previesť Vás svetom whisky a nechajte sa unášať atmosférou rôznych chutí a vôní jedinečnej degustácie. Vydajte sa na expedíciu po páleniciach z pohodlia Vašej sedačky. Naučte sa piť whisky správnym spôsobom a vychutnajte si svoju obľúbenú tekutú delikatesu, tak ako sa to má.
Skúsení somelieri odetí v tradičných škótskych kiltoch Vás prevádzajú tajomstvami výroby tohto ušľahtilého nápoja, jeho históriou a zaujímavosťami z páleníc, z ktorých množstvo aj osobne navštívili. Degustácia pozostáva zo špeciálnych edicií Scotch single malt whisky tej najvyššej kvality. Ide o čisté prírodné produkty, limitované edície, s cieľom ponúknuť Vám prierez celým chuťovým spektrom škótskej whisky. Degustácia prebieha v privátnom salóniku, kde sa Vám počas celého večera v súkromí venuje someliér. Súčasťou ochutnávky je aj občerstvenie v podobe údených morských plodov dovezených priamo zo Škótska.

Na základe Vašich prianí a požiadaviek Vám zostavíme a prispôsobíme whisky ochutnávku, či už v priestoroch našeho baru alebo na mieste, ktoré si vyberiete vy.

Ak chcete oživiť svoju súkromú alebo firemnú párty ponúkame Vám špecializovaný whisky corner. Jedná sa o typ ochutnávky vhodný pre väčšiu skupinu ľudí, ideálne ako doplnok ku recepcií, prípadne rautu s väčším počtom hostí. O servis sa podľa počtu hostí stará buď jeden, alebo dvaja skúsení someliéri. Hosťom sa venujú individuálne podľa záujmu na vopred určenom stanovisku. Typ whisky a počet degustačných vzoriek sa nastavuje podľa počtu hostí. a požiadaviek klienta. O cenovú ponuku treba požiadať mailom, alebo telefonicky.